دوره داوینچی کد

۲۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان

۹،۶۰۰،۰۰۰ تومان

کـــــلاس “داوینـــــچی کُـــــد” برای چه افراد و مشاغلی مناسبه؟!

  • بیکارها : کمک به پیدا کردن کار مناسب، افزایش توانایی‌ها و کمک به استخدام
  • گرافیست، عکاس و تصویر بردار‌ها : افزایش خلاقیت، تغییر زاویه دید
  • ادمین‌ها به خصوص ادمین‌های استوری: ایده/ سناریو/ داستان
  • آنلاین شاپ‌ها : پرزنت بهتر محصول
  • مشاغل خدماتی : پرزنت بهتر خدمات
  • مدرس‌ها : طرح درس جهت کلاس حضوری
  • نویسنده و ایده‌پردازها : سناریو نویسی / داستان نویسی
  • فروشندگان و فروشنده‌های تلفنی
  • طراحی دوره و مینی دوره
  • کمک به افزایش قیمت پروژه برای تمام مشاغل

دربـــــاره من و داوینچـــــی کد

سلام! من امیرحسین راد هستم و سال‌هاست که به صورت تخصصی در حوزه تولید محتوا فعالیت می‌کنم. قراره بعد از ۹۶، دوست و یار جدید و عزیزی به جمع ما رادیمگی‌ها اضافه بشه که اسمش “کلاس داوینچی کده”

این کلاس به صورت حضوری، در ۴ جلسه ۶ ساعته و در اسفند ماه برگزار شد؛ و حالا امکان داشتن ویدیو‌های ضبط شده کلاس برای کسانی که امکان شرکت در کلاس را به صورت حضوری نداشتند فراهم شده است.

شاید با خودتون بگید ای بابا! چرا تو شلوغی اسفند و آخر سال؟ باید بهتون بگم که اسفند ماه بهترین زمان برای چیدمان محتوا در سال ۱۴۰۳ عه و شما بعد از گذروندن این کلاس، میتونید با یه رویکرد باورنکردنی و با یه لول آپ عجیب و غریب برای تولید محتوای سال جدید برنامه ریزی کنید.

و در آخر باید بگم که؛ تو کلاس داوینچی کد، تمرین و بازی‌های آموزشی هدفمندی داریم که به لمس بهتر محتوا کمک میکنه نه درک بهتر!

تمام مثال‌های کلاس از صفر تا صد به طور کامل، به صورت بداهه و به انتخاب شما ساخته و پرداخته میشن و رویکرد ما در این کلاس ۲۴ ساعته که در ۴ جلسه‌ی ۶ ساعته برگزار شده، اینه که برای محصول و خدمات تک تک دانشجویان به طور اختصاصی ایده پردازی کنیم و بحث و چالش‌های هدفمند جمعی داشته باشیم و قطعا این مثال ها برای شما قابل توجه و فوق‌العاده کاربردی خواهد بود.

دربـــــاره من و داوینچـــــی کد

لطفـا تمـامی شرایـط و قوانین و مقررات رو به دقـت مطالعه بفرمایید:

– کلاس غیرحضوری داوینچی کد پشتیبانی دارد و این پشتیبانی از زمان ثبت نام شما شروع شده و بـه مدت ۲ ماه می‌تونید از این امکان بهره‌مند باشید.

– شما می‌توانید تنها از یــک گوشی اندرویـد (اندروید 6 به بالا) و یک ویندوز (لپ تاپ و کامپیوتر: ویندوز 7 به بالا و سیستـم نه چندان قدیمی) برای تماشای دوره استفاده کنید. استفاده همزمان این دو دستگاه مجاز می‌باشد.

– امکان مشاهده فایل‌ها با گوشی‌های آیفــون و آیپد فراهــم نیست.

– چنانچه دستگاه شما تعویـض، فِلش و یا مخدوش شود امکان یک دسترسی جایگزین وجود دارد. در نظر داشته باشیــد فقط یک بار امکان تمدید هر دسترسی برای شما فراهم است.

– از لحاظ سیستمی امکان دسترسی دادن روی چند دستگاه برای چند نفر وجود ندارد. یعنی این دوره چند کاربره نیست و از لحاظ اخلاقی از سمت مجموعه رضایتی برای مشاهده دوره با فرد دیگری وجود ندارد.

– فایل‌های دوره قفل‌گذاری شده و هرگونه تلاش برای انتشار دوره، پیگرد قانونی دارد.